نرم افزار و برد کنترلی دستگاه های CNC

ادامه مطلب ...

این برد نیاز به یک نرم افزار کنترلی برای دریافت Data مانند نرم افزار MFH CNC Controller و یا Mach3 و ... دارد. ارتباط برد با نرم افزار از طریق پورت Parallel صورت می پذیرد. حداکثر سرعت انتقال Data در نرم افزارهای ذکر شده بصورت Parallel در حدود 100KHZ می باشد. اما با سخت افزاری که در این برد استفاده شده است انتقال دیتا تا سرعت 208MHZ نیز مقدور می باشد.

سنسور مجاورتی خازنی هوشمند

ادامه مطلب ...این سنور در مرغداری ها بمنظور قطع و وصل نمودن سیستم انتقال دانه در بشقاب آخر دانخوری کاربرد دارد، کاربرد دیگر آن برای تشخیص پر شدن مخازن حاوی مواد روان مانند مایعات ، غلات ، پلاستیک و غیره است که در این صورت می توان از روشهای مکانیکی و یا الکترونیکی استفاده کرد. امروزه در کاربردهای وسیع ، استفاده از روشهای مکانیکی کمتر رایج است.

درایور میکرواستپ SM-D1

ادامه مطلب ...درایور میکرواستپ SM-D1،  ویژه استپ موتورهای دو فاز ، با قابلیت بالا و قیمت مناسب می باشد. طراحی این درایور بر مبنای  کنترل جریان با کنترلر پیشرفته از نوع PI است که گشتاور مناسب، نویز کم و لرزش محدود را ایجاد می کند. همچنین پیک جریان موتور در حالت حرکت و همچنین رزولوشن حرکتی توسط سوئیچ های در نظر گرفته شده، قابل تغییر است.

اطلاعات بیشتر

 دانلود کاتالوگ

 

ماشین های cnc

دانلود pdf

 

درایور میکرو استپ 

دانلود pdf

 

سنسور مجاورتی هوشمند

دانلود pdf

 

نرم افزار کنترلر cnc

دانلود pdf

 


 

 

انتخاب زبان

 

فارسی  English

Developed in conjunction with Ext-Joom.com